ChatForumlari - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

ChatForumlari - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.chatforumlari.net/)
-   Seo Danışmanlığı (https://www.chatforumlari.net/seo-danismanligi/)
-   -   SEO Danışmanlık Hizmeti (https://www.chatforumlari.net/seo-danismanligi/11191-search-engine-optimization-danismanlik-hizmeti.html)

Emre 28 Ocak 2021 22:43

SEO Danışmanlık Hizmeti
 
https://www.stradiji.com/wp-content/...h-degildir.jpg

SEO NEDİR?
İngilizce “Search Engine Optimization” hizmetinin kısaltması olan SEO, günümüzde dijital pazarlama alanında en yüksek dönüşümü yaratan kanaldır. Türkiye’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da bilinen SEO, herhangi bir web sitesinin hedeflediği kullanıcıların Google gibi belli başlı arama motorlarında yaptıkları sorgularda sitedeki en alakalı, doğru ve açıklayıcı sayfaları öne çıkarmayı hedeflemektedir. Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, güncel sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO denilmektedir.

https://www.stradiji.com/wp-content/...480dbf18_k.jpg

YAKLAŞIMIMIZ
Stradiji olarak 2009 yılından beri SEO Danışmanlık Hizmeti veriyoruz. Bu süreçte SEO’nun çok önemli aşamalarına şahitlik ettik. 2019 yılı itibariyle arama deneyimi tek başına klasik yöntemlerle gerçekleşmiyor. İşin içine sesli aramalar, akıllı asistanlar, uluslararası aramalar ve lokal aramalar girmiş durumda.

https://www.stradiji.com/wp-content/...9970412507.jpg

BİZE GÖRE SEO
Search Engine Optimization ya da Arama Motoru Optimizasyonu yerine Search Experience Optimization – Arama Deneyimi Optimizasyonu olarak tanımlanmalıdır. Müşterilerimizin hedef kitlelerinin beklentilerini karşılayan web sitesi ve içerikler oluşturmalarını başarılı bir SEO çalışması için öncelikli hedef olarak belirliyoruz.

https://www.stradiji.com/wp-content/...le-history.jpg

HEDEFİMİZ
Google’da son yıllarda gerçekleşen algoritma güncellemelerinin kaliteli ve kullanıcı beklentilerini karşılayan web sitelerini öne çıkarmasından hareketle, bize göre hedef arama sorgularında sıralama başarısı elde etmek bir SEO projesinin başarısını ölçmek için yeterli değildir. Bizce başarılı bir SEO çalışması hedeflemesi, yüksek kullanıcı etkileşimine sahip, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan içeriklerle bezenmiş ve bunu yaptığı ölçüde dönüşümü düzenli olarak artan web sitesi oluşturmak olmalıdır.

https://www.stradiji.com/hizmetlerim...anlik-hizmeti/


Forum Saati: 18:39. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.3.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.